dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Zabrze

167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

167 ogłoszeń

165 000 zł30,64 m² 5 385,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

**na sprzedaż kawalerka Zabrze, spokojna dzielnica | 30,64 m | 165 000 zł** Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 30,64 m , położoną na parterze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

214 000 zł37 m² 5 783,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker idealne mieszkanie W świetnej lokalizacji okazja inwestycyjna oferta prywatna bezpośrednio od właściciela brak prowizji Sprzedam mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł48,15 m² 6 002,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży jasnego i przytulnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Powstańców Śląskich jednej z głównych arterii miasta, z dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Zaborze,Zabrze

335 000 zł51 m² 6 593,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż jasne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem rynek wtórny Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o bardzo dobrym rozkładzie, usytuowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Struzika

Poremba,Zabrze

379 000 zł63 m² 5 986,42 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne i bardzo jasne mieszkanie, zlokalizowane w jednej z przyjemniejszych dzielnic Zabrza. Lokalizacja genialna. W okolicy jest wszystko, co potrzebne do wygodnego i rodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zabrze

Śródmieście,Zabrze

299 000 zł46 m² 6 554,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży 2 pokojowego, w pełni wyposażonego mieszkania z balkonem powierzchni użytkowej 45,62 m2 usytuowanego na parterze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Śródmieście,Zabrze

186 000 zł50 m² 3 699,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedaż bezpośrednio od właścicela. Mieszkanie 2-pokojowe (jeden pokój przechodni) 50,28m2 na poddaszu kamienicy w centrum miasta z oknami na ulicę Dubiela. Bardzo niski czynsz (200zł koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Katynia

Rokitnica,Zabrze

239 000 zł54 m² 4 461,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentacje dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 53,57 m2, położone na parterze w budynku po termomodernizacji w Zabrzu przy ul. Ofiar Katynia - Rokitnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Zabrze

139 000 zł34 m² 4 146,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Zabrzu przy ul. Sienkiewicza. Lokal o powierzchni 33,52 m2 znajduje się na pierwszym pietrze w budynku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Centrum Południe,Zabrze

455 000 zł64 m² 7 157,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,57 m , położone na 2. piętrze niskiego, 3-piętrowego bloku z lat 70., przy ul. Żółkiewskiego 5 w Zabrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Śródmieście,Zabrze

299 000 zł77 m² 3 883,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie w samym sercu Zabrze w lokalizacji, która gwarantuje stałe zainteresowanie najemców. Lokalizacja, która przyciąga Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tarnopolska

Mikulczyce,Zabrze

279 000 zł52 m² 5 365,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 52 m2, zlokalizowanego w Zabrzu, w dzielnicy Mikulczyce, przy ul. Tarnopolskiej 70a. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Centrum Południe,Zabrze

1 700 zł42 m² 40,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie wynajmu mieszkania - Zabrze, centrum Południe Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,2 m2, zlokalizowane w Zabrzu, w dzielnicy Centrum Południe, przy ul. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

375 000 zł52 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie w Zabrzu, przy ul. Tatarkiewicza Gotowe do zamieszkania, po kapitalnym remoncie! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52,50 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Zabrze

284 000 zł47 m² 5 992,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Gotowe do wprowadzenia, położone w centrum miasta, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,39 m , zlokalizowane w Zabrzu - ul. Armii Krajowej z możliwością dzierżawy terenu obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Zabrze

Śródmieście,Zabrze

229 000 zł60 m² 3 843,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego, przestronnego, dwupokojowego mieszkania powierzchni użytkowej 59,58 m2 usytuowanego na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Zabrze

485 000 zł53 m² 9 150,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego apartamentu o powierzchni użytkowej 53m2 usytuowanego na 3 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu "żyj kolorowo" oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Zabrze

1 800 zł77 m² 23,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! oferta dla studentów lub pary Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu bardzo ładnego, wyremontowanego, 3 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 67,52m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

1 400 zł58 m² 24,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na wynajem. Mieszkanie dostępne od 01.05.2026 Znajduje się na osiedlu Tadeusza Kotarbińskiego, jest to prężnie rozwijające się osiedle, idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum Północ,Zabrze

329 000 zł51 m² 6 513,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 niezależne pokoje 50,51 m 7 piętro balkon piwnica komórka obok mieszkania Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,51 m , zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Pokoju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tarnopolska

Mikulczyce,Zabrze

279 000 zł52 m² 5 365,38 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Helenka,Zabrze

249 000 zł39 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż duża kawalerka 39 m | Zabrze Helenka | 249 000 zł Na sprzedaż przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 39 m , położona na 1. piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łanowa

Centrum Północ,Zabrze

312 000 zł52 m² 6 046,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferuję na sprzedaż dwu pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 51,6 m2 położony na parterze w bloku po modernizacji przy ulicy Łanowej w Zabrzu. Mieszkanie do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotarbińskiego

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

239 000 zł32 m² 7 356,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Umowa przedwstępna! przytulne, 2 pokojowe 30,99 m na start! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 30,99 m na 4. piętrze przy ul. Kotarbińskiego w Zabrzu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bocianów

Zabrze,śląskie

426 900 zł38 m² 11 146,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Proponujemy Państwu do sprzedaży nowe dobrze wykończone 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Zielona Dolina przy ul. Bocianów 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struzika

Zaborze,Zabrze

215 000 zł33 m² 6 607,25 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania - studio, salon z aneksem kuchennym, osobno sypialnia oraz łazienka z kabiną prysznicową i ubikacją. Lokal mieszkalny stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Apatytowa

Grzybowice,Zabrze

599 000 zł61 m² 9 842 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

1 piętro z windą duży balkon zielona okolica 60,86 m2 gotowe do zamieszkania, dopracowane w każdym detalu i komfortowo wyposażone. Idealna alternatywa dla osób, które zamiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze

Centrum Północ,Zabrze

389 000 zł49 m² 7 938,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania, po generalnym remoncie, urządzonego i wyposażonego, oraz gotowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Helenka,Zabrze

272 500 zł40 m² 6 896,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Neo Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania. Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta to bezpieczny i rozsądny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kawika

Zaborze,Zabrze

230 000 zł37 m² 6 149,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem powierzchni użytkowej 37,40 m2 usytuowanego na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarzębia

Zabrze,śląskie

309 000 zł47 m² 6 616,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja do 21.04.2026r. Oferta dostępna tylko w Realton Nieruchomości! Atuty nieruchomości: spokojna i zielona okolica blisko Centrum Zabrza Dogodna lokalizacja/ łatwy i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalska

Śródmieście,Zabrze

209 000 zł34 m² 6 072,05 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Zabrza, położone na 10. piętrze bloku z windą. Jasne, bardzo ciepłe, z ładnym widokiem na panoramę miasta i zachody słońca. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klonowa

Centrum Południe,Zabrze

1 900 zł63 m² 30,07 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 63,19 m | balkon | 2 windy | ul. Klonowa | dostępne od zaraz Mieszkanie 3-pokojowe w dobrej lokalizacji -ul. Klonowa 29 Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pawłów,Zabrze

790 000 zł111 m² 7 117,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1894

Zabrze Pawłów Przestronny apartament 111,43 m z poddaszem, ogrodem, miejscem pod wiatą, a do tego garaż Jeśli szukasz mieszkania w którym poczujesz się jak w domu - pełnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikulczycka

Śródmieście,Zabrze

155 000 zł42 m² 3 721,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Rezerwacja! Marzenia w zasięgu ręki 2 pokoje z potencjałem Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 34,65m ,zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Mikulczyckiej na 1 piętrze w budynku 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślęczka

Centrum Południe,Zabrze

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia | Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie | Zabrze - ul. Pawła Ślęczka 6 mieszkanie wolne od zaraz! Biuro Projekt Kwadrat prezentuje ofertę na wyłączność - funkcjonalne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żółkiewskiego

Centrum Południe,Zabrze

294 000 zł53 m² 5 547,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- r E Z E R W A C J A - Mieszkanie po remoncie w bardzo dobrej lokalizacji Zabrza ,spokojna i zielona okolica. Nieruchomość znajduje się przy ul.Żółkiewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytomska

Biskupice,Zabrze

339 000 zł63 m² 5 382,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w Zabrzu, w dzielnicy Biskupice przy ul. Bytomskiej. Mieszkanie o bardzo praktycznym rozkładzie składa się z: trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Zabrze,śląskie

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie dla 2 osób obok dtś - bez pośredników Wynajmę (bardzo chętnie studentom) mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m2, położone na 1 piętrze bloku przy ul. Matejki 15b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Franciszkańska

Kuźnica,Zabrze

274 000 zł50 m² 5 513,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na sprzedaż w Zabrzu przy ul. Franciszkańskiej. Nieruchomość o powierzchni 49,7 m2 z balkonem znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roosevelta

Śródmieście,Zabrze

333 000 zł40 m² 8 314,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta inwestycyjna - dwupak mieszkań w odremontowanej kamienicy, ul. Roosevelta, zabrze Na sprzedaż atrakcyjny pakiet dwóch mieszkań inwestycyjnych zlokalizowanych w odnowionej kamienicy przy.