dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Zabrze - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrze

Poremba,Zabrze

1 600 zł52 m² 30,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta! Mieszkanie do wprowadzenia, z wyposażeniem i umeblowaniem! Oferuję Państwu do wynajęcia umeblowane i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie w Zabrzu, poremba, ul. Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Centrum Południe,Zabrze

199 999 zł30 m² 6 622,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

gotowe do zamieszkania 30,2 m | 2 pokoje doskonała lokalizacja | blisko centrum Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Żeromskiego w Zabrzu. Lokal usytuowany na parterze w jednopiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Śródmieście,Zabrze

415 000 zł70 m² 5 921,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przestronne mieszkanie o powierzchni 70,08 m w Zabrzu przy ulicy Wolności, świeżo po remoncie. Lokal znajduje się na 3 piętrze w klimatycznej kamienicy, w której w tym lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmowskiej

Rokitnica,Zabrze

1 100 zł34 m² 32,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze! Zadzwoń i umów się na prezentacje! 2 pokoje | 33 m2 Centralne ogrzewanie z sieci miejskiej Doskonała lokalizacja | ul. Kosmowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Centrum Południe,Zabrze

1 050 zł28 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne 2 pokoje w kamienicy przy ulicy Łokietka 28, cicha i spokojna okolica w Zabrzu. *Nieruchomość* Powierzchnia 28 m2. Piętro 2. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciupki

Centrum Północ,Zabrze

140 000 zł46 m² 3 035,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie do remontu z dużym potencjałem w atrakcyjnej lokalizacji w Zabrzu przy ul. Ciupki. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w dwupiętrowej kamienicy, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Urbana

Śródmieście,Zabrze

1 700 zł60 m² 28,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia przestronne i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie w centrum Zabrza, ul. Urbana. Lokal ma powierzchnię 60,38 m2 i składa się z 2 niezależnych pokoi, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

190 000 zł37 m² 5 135,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem. Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 37m 2 na pierwszym piętrze. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, sypialnia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Zabrze

229 000 zł40 m² 5 753,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie, z możliwością inwestycji, w zadbanej kamienicy zlokalizowanej w samym centrum Zabrza, mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 39,8 m2, sprzedam, cena 229 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roosevelta

Centrum Południe,Zabrze

1 250 zł26 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne mieszkanie przyjazne zwierzętom przy ul. Franklina Roosevelta 3 *nieruchomość* Powierzchnia 26 m2 Piętro 4 W pełni umeblowane i wyposażone *lokalizacja*.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łanowa

Śródmieście,Zabrze

305 000 zł50 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m2, położone w Zabrzu przy ul. Łanowej 10. Lokal znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowym budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mikulczyce,Zabrze

209 000 zł45 m² 4 633,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu Mikulczycach przy ul. G. Zapolskiej. Nieruchomość o powierzchni 45,11 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku po termomodernizacji. *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Zabrze

330 000 zł47 m² 7 021,28 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Nowoczesne mieszkanie 47m | Po generalnym remoncie | I piętro | Budynek po termomodernizacji Zabrze, ul. Goethego 18 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Goły

Biskupice,Zabrze

69 000 zł31 m² 2 246,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 30,71 m2, położony na trzecim piętrze kamienicy. Opis nieruchomości: pokój, kuchnia, toaleta, piwnica przynależna do lokalu, dostęp do wspólnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Centrum Południe,Zabrze

255 000 zł44 m² 5 862,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w trzypiętrowej kamienicy w Zabrzu. Mieszkanie jest po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Franciszkańska

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

218 000 zł41 m² 5 356,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atuty mieszkania * 2 pokoje * balkon * ogrzewanie miejskie Mieszkanie na wysokim parterze w czterokondygnacyjnym budynku zlokalizowanym przy ul. Franciszkańskiej w Zabrzu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hagera

Zabrze,śląskie

137 000 zł39 m² 3 500,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Zabrze, ul. Hagera 7/5 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Centrum Północ,Zabrze

289 000 zł51 m² 5 697,95 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Powierzchnia to 50,72m. Składa się z dwóch oddzielnych pokoi, dużego przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Zabrze

270 000 zł50 m² 5 390,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Cena: 270 000 zł Lokalizacja: zabrze Centrum Południe Powierzchnia mieszkania: 50,09 m2 Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze 4-piętrowego bloku w dzielnicy Centrum Południe w Zabrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Zabrze,śląskie

56 000 zł36 m² 1 577,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Zabrze ul. Władysława IV 4_5 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, wc wspólne na korytarzu. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młodzieżowa

Rokitnica,Zabrze

233 900 zł53 m² 4 399,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Duże 2 pokoje mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy o powierzchni 53,17m. Zlokalizowane w Zabrzu-Rokitnicy przy ul. Młodzieżowej blisko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borowa

Rokitnica,Zabrze

1 900 zł56 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Parter domu z tarasem, do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,00 m , zlokalizowane w Zabrzu - Rokitnicy przy ul Borowej niedaleko Strefy Ekonomicznej. Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńska

Skłodowskiej-Curie,Zabrze

135 000 zł87 m² 1 551,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwupak inwestycyjny. Cena 2 mieszkań to 270 tyś zł Dwa mieszkania połączone w jedno. Każde z mieszkań ma swoją księgę wieczystą , możliwość zakupu osobno - 1 mieszkanie 43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Janek,Zabrze

269 000 zł30 m² 8 966,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie po remoncie - ul. Sportowa, os. Janek Na sprzedaż świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30m2, położone na drugim piętrze w 3-piętrowym bloku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Zabrze,śląskie

54 000 zł51 m² 1 057,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Zabrze, ul. Głowackiego 12/10 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz wc. Do lokalu należy pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urbana

Centrum Południe,Zabrze

434 600 zł53 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowy apartament z tarasem położony w Zabrzu przy ul. Urbana 5 Słoneczne i ciche z wyposażoną kuchnią oraz łazienką mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Zabrze,śląskie

52 000 zł36 m² 1 443,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Zabrze, ul. Głowackiego 12/8 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Zabrze,śląskie

62 000 zł43 m² 1 427,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Zabrze, ul. Głowackiego 15/8 Lokal składa się z 2 pokoi oraz kuchni. WC wspólne na klatce schodowej (I piętro). Do lokalu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciecha

Zabrze,śląskie

71 000 zł46 m² 1 532,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Zabrze ul. Św. Wojciecha 10/3 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i wc. Lokal wyposażony jest w instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Skarbnika

Zaborze Południe,Zabrze

1 090 zł19 m² 57,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie - nowe okna, instalacja, wyposażenie przy ulicy Skarbnika 21 w Zabrzu *przyjazne dla zwierząt! *powierzchnia 19 m2 *parter *elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Janek,Zabrze

277 000 zł30 m² 9 233,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urbana

Centrum Południe,Zabrze

434 600 zł53 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Śródmieście,Zabrze

230 000 zł60 m² 3 860,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

2 pokoje | 59,58m w ścisłym centrum Zabrza | ul. Wolności Mieszkanie przy ul. Wolności w Zabrzu. Lokal usytuowany na trzecim piętrze kamienicy. Lokal mieszkalny o powierzchni 59,58m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaźni Oświęcimskiej

Guido,Zabrze

213 920 zł51 m² 4 194,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie syndyka masy upadłości tomasza marca będącego osobą fizyczną nieprowadzącą działalności gospodarczej Syndyk masy upadłości dłużnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaolziańska

Maciejów,Zabrze

349 000 zł47 m² 7 425,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | 47m2 Ogrzewanie z sieci miejskiej Balkon Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Zbarzu przy ul.Zaolziańskiej. Lokal znajduje się na parterze, 4 piętrowego bloku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młodzieżowa

Rokitnica,Zabrze

244 000 zł53 m² 4 589,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kawika

Zaborze,Zabrze

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

53m | 2 pokoje do odświeżenia częściowo wyposażone Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu przy ul. Kawika. Lokal mieszkalny znajduje się na 4 piętrze w bloku po termomodernizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbana

Centrum Południe,Zabrze

220 000 zł58 m² 3 817,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje | 57,63 m Centrum Zabrza Świetna inwestycja Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu przy ul. Urbana. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 57,63 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Zabrze

Centrum Północ,Zabrze

539 000 zł57 m² 9 456 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament znajdujący się w Zabrzu, na nowym osiedlu apartamentowców. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni wraz.