dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Zabrze - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

189 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

189 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Śródmieście,Zabrze

219 000 zł43 m² 5 128,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| polecam do sprzedania ciekawe mieszkanie usytuowane na parterze kamienicy Lokal po remoncie nowe podłogi gładzie, ładna duża łazienka z wanną Kuchnia zabudowana meblami Całość w świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarzębia

Janek,Zabrze

220 000 zł43 m² 5 116,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, ustawne 2-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem o powierzchni 43 mkw położone w bardzo dobrej lokalizacji Zabrza - os. Janek okolice wjazdu na Dtś. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzierżona

Guido,Zabrze

267 000 zł43 m² 6 241,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze, zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego! 2 pokoje | 42,78 m2 Z Balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witkacego

Helenka,Zabrze

1 600 zł41 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Oferuję na wynajem piękne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 zlokalizowane w Zabrzu Helence przy ul. Witkacego w pobliżu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Śródmieście,Zabrze

279 900 zł52 m² 5 338,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,43 m2 zlokalizowane w Zabrzu nieopodal Politechniki Śląskiej. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze trzypiętrowego budynku składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabowa

Śródmieście,Zabrze

219 000 zł47 m² 4 659,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Położone na spokojnym i rodzinnym osiedlu Janek w Zabrzu, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,60 m przy ul. Grabowej. W pobliżu lasu oraz ze świetnym dojazdem do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Śródmieście,Zabrze

279 000 zł46 m² 6 032,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do wejścia mieszkanie w Zabrzu! Szukasz mieszkania w sercu aglomeracji i jednocześnie w świetnej cenie? Ta oferta jest dla Ciebie! Parametry mieszkania: 46 m2 + przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Centrum Północ,Zabrze

1 300 zł29 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie przy ul. Wolności 224. Nieruchomość: powierzchnia 29 m2. Parter. Centralne ogrzewanie Pełne wyposażenie i umeblowanie (pralka, lodówka, kuchenka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Keplera

Mikołaja Kopernika,Zabrze

278 000 zł53 m² 5 285,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Atuty mieszkania * Lokalizacja, * Balkon, * Przestronne 2 pokoje, mieszkanie na czwartym piętrze, w pięciokondygnacyjnym budynku zlokalizowanym przy ul. Jana Keplera w Zabrzu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Curie-Skłodowskiej

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

599 000 zł54 m² 11 000,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tylko w naszym biurze! Szukasz apartamentu z rynku pierwotnego? Nie chcesz się bawić w remont lub wykańczanie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarzębia

Janek,Zabrze

215 000 zł38 m² 5 669,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, w którym od razu poczujesz się jak u siebie? Takiego, które jest w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do centrum i świetnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawrzyńskiej

Helenka,Zabrze

355 000 zł50 m² 7 094,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie - Zabrze Helenka, 50.04 m2|2. piętro|trójstronne|wyposażone|duża piwnica| Niskie opłaty Na sprzedaż, trójstronne mieszkanie o powierzchni 50.04m2, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpitalna

Śródmieście,Zabrze

365 000 zł38 m² 9 605,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji (biura nieruchomości prosimy O niekontaktowanie się!) Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po remoncie w samym centrum Zabrza. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witkacego

Helenka,Zabrze

2 200 zł43 m² 50,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas w biurze! Szukasz mieszkania blisko śum? Interesuje Cię pełne wyposażenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie Oferuję mieszkanie na wynajem w Zabrzu (helenka) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Centrum Południe,Zabrze

1 300 zł37 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m przy ulicy Klonowej 6. Nieruchomość: przestronny salon. Oddzielna sypialnia. Oddzielna w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowodworska

Mikulczyce,Zabrze

189 000 zł52 m² 3 630,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 52,06 m2, położone na 2. piętrze w dwupiętrowej kamienicy przy ul. Nowodworskiej 10 w Zabrzu. Rozkład pomieszczeń: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrze

Zabrze,śląskie

1 700 zł52 m² 32,38 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta! Mieszkanie do wprowadzenia, z wyposażeniem i umeblowaniem! Oferta bez prowizji od Najemcy. Oferuję Państwu do wynajęcia słoneczne i przestronne 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Centrum Południe,Zabrze

239 000 zł37 m² 6 375,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Zabrzu przy ul. Reymonta 11 - idealna lokalizacja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,49m2, usytuowane na 1. piętrze w czteropiętrowym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie-Skłodowskiej

Skłodowskiej-Curie,Zabrze

1 900 zł59 m² 32,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Słoneczne i Przestronne Mieszkanie do wynajęcia z wyposażeniem i meblami - najważniejsze informacje: powierzchnia: 58,80 m2 Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawskich

Centrum Południe,Zabrze

109 000 zł34 m² 3 209,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 33,96m2 na trzecim piętrze w kamienicy w Zabrzu w Centrum Południe. W skład mieszkania wchodzą : - 2 pokoje, - aneks kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Zabrze

Śródmieście,Zabrze

520 000 zł45 m² 11 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe Mieszkanie z Ogromnym Tarasem w Zabrzu - Twój Prywatny Raj Czeka! Odkryj komfort i styl w tym wyjątkowym mieszkaniu na sprzedaż, zlokalizowanym w Zabrzu przy ul. M.C.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Helenka,Zabrze

2 200 zł43 m² 50,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas w biurze! Szukasz mieszkania blisko śum? Interesuje Cię pełne wyposażenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie Oferuję mieszkanie na wynajem w Zabrzu (helenka) przy ul. Prusa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrze

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w doskonałej lokalizacji Zabrza - Osiedle Kotarbińskiego. Mieszkanie mieści się w budynku na rogu ulic Skłodowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczoka

Zaborze,Zabrze

319 000 zł50 m² 6 368,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Tylko w Realton Nieruchomości! biura! Atuty nieruchomości: * Spokojna okolica blisko Centrum Zabrza * Dogodna lokalizacja/ łatwy i szybki i bliski dojazd do dtś * Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nad Kanałem

Centrum Północ,Zabrze

255 000 zł47 m² 5 400,25 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: jasne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w Zabrzu Lokalizacja: ul. Nad Kanałem 34b, zabrze (śląskie) Typ własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, bez księgi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Centrum Południe,Zabrze

237 000 zł44 m² 5 448,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować komfortowe, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 43,5 m2, położone w samym centrum Zabrza, przy ul. 3 maja. Najważniejsze atuty: generalny remont zakończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatarkiewicza

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

385 000 zł52 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie w Zabrzu, przy ul. Tatarkiewicza Gotowe do zamieszkania, po kapitalnym remoncie! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52,50 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urbana

Centrum Południe,Zabrze

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowy apartament z tarasem położony w Zabrzu przy ul. Urbana 5 Słoneczne i ciche z wyposażoną kuchnią oraz łazienką mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Centrum Południe,Zabrze

250 000 zł37 m² 6 668,44 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowlana

Rokitnica,Zabrze

239 000 zł41 m² 5 876,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Zabrzu - Rokitnicy przy ul. Budowlanej. Nieruchomość o powierzchni 40,67 m2, znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. * budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Centrum Południe,Zabrze

205 000 zł40 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ul. Matejki w Zabrzu Doskonale zaprojektowany układ pomieszczeń zapewnia efektywne wykorzystanie przestrzeni, a każde pomieszczenie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalska

Śródmieście,Zabrze

229 000 zł35 m² 6 614,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Atuty mieszkania * lokalizacja * ogrzewanie miejskie * do zamieszkania bez dodatkowych nakładów Mieszkanie na 9 piętrze budynku zlokalizowanym przy ul. Kowalskiej w Zabrzu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbana

Centrum Południe,Zabrze

209 900 zł58 m² 3 642,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

DO generalnego remontu 2 pokoje | 57,63 m Centrum Zabrza Świetna inwestycja Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu przy ul. Urbana. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbnika

Zaborze,Zabrze

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Skarbnika 21. Nieruchomość: powierzchnia 25,35 m2 Piętro 1 Ogrzewanie elektryczne Lokalizacja: 1,5 km od booster Zabrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobylińskiego

Śródmieście,Zabrze

200 000 zł40 m² 5 163 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie Sprzedaży Mieszkania w Zabrzu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania w Zabrzu, położonego przy ul. Kobylińskiego 5. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Śródmieście,Zabrze

285 000 zł52 m² 5 435,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wajzera

Zabrze,śląskie

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na 4 piętrze o powierzchni 42 m^2 przy ulicy Wajzera składające się z 2 pokoji, kuchni, łazienki oraz balkonu. Mieszkanie świeżo odnowione w pełni wyposażone (pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Śródmieście,Zabrze

230 000 zł60 m² 3 860,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

2 pokoje | 59,58m w ścisłym centrum Zabrza | ul. Wolności Mieszkanie przy ul. Wolności w Zabrzu. Lokal usytuowany na trzecim piętrze kamienicy. Lokal mieszkalny o powierzchni 59,58m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Floriana

Śródmieście,Zabrze

299 000 zł62 m² 4 812,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! top lokalizacja, 0% prowizji od kupującego! oferta wyłącznie W kk nieruchomości! Oferuję Państwu do sprzedaży słoneczne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Damrota

Śródmieście,Zabrze

1 800 zł40 m² 44,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta *** zabrze - centrum *** ul.DAMROTA *** 40,42m2 *** 10MIN - PIESZO DO ŚUM *** DOSTĘPNE OD ZARAZ! Przedstawiam Państwu do wynajęcia dwupokojowe o powierzchni 40,42m2. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszkańska

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze

1 700 zł52 m² 32,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia urokliwego mieszkania o powierzchni 52,5m2, położonego w Zabrzu przy ulicy Franciszkańskiej 30C. Informacje o Nieruchomości: powierzchnia: 52,5m2, bardzo dobry stan.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij