dowolna

Domy z tarasem Zabrze - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Rogoźnicka

Pawłów,Zabrze

599 000 zł136 m² 4 397,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:202 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! * sielankowe, spokojne otoczenie * 4 sypialnie + salon + 2 łazienki + garaż * 5 min do A4, 3 min do szkoły! Według naszych klientów obok świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Grzybowice

Grzybowice,Zabrze

730 000 zł146 m² 4 990,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej/skrajny szereg/na działce 350 m 2 w stanie deweloperskim,9 km od centrum Gliwic,3 km od centrum Zabrza.Niezwykle przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Grzybowice

Grzybowice,Zabrze

730 000 zł146 m² 4 990,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej/skrajny szereg/na działce 347 m 2 w stanie deweloperskim,9 km od centrum Gliwic,3 km od centrum Zabrza.Niezwykle przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Grzybowice

Grzybowice,Zabrze

695 000 zł146 m² 4 751,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej/środkowy szereg/na działce 200 m 2 w stanie deweloperskim,9 km od centrum Gliwic,3 km od centrum Zabrza.Niezwykle przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Grzybowice

Grzybowice,Zabrze

780 000 zł146 m² 5 332,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny dom w zabudowie bli źnia czej,na działce 418 m 2 w stanie deweloperskim,9 km od centrum Gliwic,3 km od centrum Zabrza.Niezwykle przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Maciejów,Zabrze

1 089 000 zł298 m² 3 654,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:864 m²

Spacer 360! Piętrowy dom w Zabrzu o pow. 298 mkw (275 mkw mieszkalne). Pilna sprzedaż! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica położenie z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Grzybowice

Grzybowice,Zabrze

730 000 zł146 m² 4 990,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny dom w zabudowie bli źnia czej w stanie deweloperskim,9 km od centrum Gliwic,3 km od centrum Zabrza.Niezwykle przemyślany projekt,doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gajowa

Mikulczyce,Zabrze

825 000 zł167 m² 4 928,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:636 m²

Na sprzedaż butikowy dom wraz z budynkiem gospodarczym/biurowym w otoczeniu zieleni w Zabrzu Mikulczycach. Idealny do życia i pracy. powierzchnia działki - 636 m2 powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabrze

Zabrze,śląskie

439 000 zł134 m² 3 263,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zdjęcia ukazują stan obecny i będą aktualizowane wraz z postępem prac wykończeniowych. Ruda Śląska Wirek-kilkaset metrów do wjazdu na A-4, kilka minut do Zabrza-w ofercie 1/2 domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabrze

Zabrze,śląskie

659 000 zł137 m² 4 810,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:893 m²

Ruda Śląska Wirek-kilkaset metrów od zjazdu z A-4-kilka minut od Zabrza. Oferujemy bardzo nowoczesny, energooszczędny, wolnostojący dom z roku 2013 o pow. użytkowej 137 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabrze

Zabrze,śląskie

950 000 zł285 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:892 m²

Ruda Śląska Wirek-w pobliżu zjazd z A-4-oferujemy bardzo nowoczesny, wolnostojący dom z roku 2011 o pow. użytkowej 285 m2, niecałkowicie wykończony, położony na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabrze

Zabrze,śląskie

659 000 zł137 m² 4 810,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:893 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabrze

Zabrze,śląskie

950 000 zł285 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:892 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pawłów

Pawłów,Zabrze

425 000 zł180 m² 2 361,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Cisza I spokój ** cena do negocjacji ** Polecam - do sprzedaży dom wolnostojący, jednorodzinny, piętrowy - na działce o pow. 640m 2 , położony w cichej i spokojnej okolicy, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabrze

Zabrze,śląskie

699 000 zł137 m² 5 102,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:893 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabrze

Zabrze,śląskie

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 196 m²

Realizacja! prowizję pokrywa sprzedający! oferta idealna również dla dwóch rodzin! Ruda Śląska Bielszowice-pogranicze Zabrza i Rudy Sląskiej-w ofercie dom o pow. ok. 150 m2 (dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pawłów

Pawłów,Zabrze

450 000 zł180 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

** cena do negocjacji ** Polecam - do sprzedaży dom wolnostojący, jednorodzinny, piętrowy - na działce o pow. 640m położony w cichej i spokojnej okolicy, wśród nowej zabudowy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zaborze

Zaborze,Zabrze

499 000 zł160 m² 3 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:384 m²

Super oferta - cena do negocjacji! dom + garaż wolnostojący + budynek gospodarczy polecam szczególnie - do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej ok. 160m 2 ,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Centrum Południe

Centrum Południe,Zabrze

2 000 zł90 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę mieszkanie (domek) 4 - 5 pokoi(500 zł za pokój), kuchnia, prysznic, dwie ubikacje. Pokoje wyposażone (meble, sprzęt, tv, internet ). 5 minut do Politechniki Śląskiej na Roosevelta.